Zmiany w dostępie do Mszy Świętej w języku polskim

Aktualizacja: kwi 18Msza Święta w języku polskim

W niedziele o godz. 9.30 i pozostałe dni tygodnia o godz. 8.15 zapraszamy do uczestnictwa w transmisji Mszy św. w języku polskim.


Wspólna modlitwa online

Codziennie także zachęcamy do wspólnego trwania przed Panem w Najświętszym Sakramencie od godz. 20.00 do 21.00. O 20.30 rozpoczynamy modlitwę różańcową, do której można się włączać dzwoniąc na numer parafialny.


Dostęp do transmisji jest tutaj.


Spowiedź Święta

Osobisty kontakt telefoniczny.


Odwiedziny chorych

W obecnej sytuacji zdrowotnej pamiętajmy w sposób szczególny o chorych i cierpiących. Jeśli ktokolwiek z naszej wspólnoty z powodu choroby potrzebowałby pomocy duszpasterskiej połączonych z udzieleniem Sakramentów: Pokuty, Namaszczenia Chorych i Komunii Świętej, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu. Pomoc będzie mogła się odbyć oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.


Adres kościoła:

St Malachy's Church

24 Alfred Street

BT2 8EN Belfast

0 wyświetlenia
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle