OD NIEDZIELI MODLITWA ONLINE


Jak już wszystkim wiadomo, od wczoraj i aż do 6 lutego kościoły pozostaną zamknięte. Z tego powodu musimy wrócić do kontaktu i modlitwy z pomocą transmisji na naszej stronie Facebook. Porządek nabożeństw pozostaje jak podczas ostatniego lockdown, tzn.: Msza św. w niedzielę o godzinie 9.00, w tygodniu o 8.15 (wcześniej 8.00 - Jutrznia), wieczorne czuwanie codziennie od godziny 20.00.


Modlitwę wznawiamy jutro, w niedzielę 10 stycznia w Święto Chrztu Pańskiego Mszą św. o godzinie 9.00. Do udziału w niej szczególnie zapraszamy dzieci. Wieczorem od godziny 20.00 do 20.30 będzie dla nich czas na wspólną modlitwę i rozwiązanie paru zadań związanych z tajemnicą Chrztu Pana Jezusa.


Modlitwę różańcową będziemy prowadzili codziennie od godziny 20.30. Chcących czynnie wziąć w niej udział prowadząc poszczególne tajemnice różańcowe proszę kontaktować się z Iwoną Rejczak, dzwoniąc pod numer 07802 676440. Podobnie zapraszam do udziału w modlitwie wszystkie nasze grupy parafialne: Margaretki, Rodziców modlących się za swoje dzieci, Domowy Kościół, Lektorów, udzielających się muzycznie i wszystkich gotowych ubogacić nas swoją osobą. Lektorów i nie tylko proszę o współudział w codziennej Mszy św. - w tej sprawie kontaktujmy się z Anią Łatą - tel. 07801 928509.

82 wyświetlenia0 komentarz
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle