top of page

Ogłoszeni duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna "B" - 14 kwietnia 2024


1. Dziś o godz. 15.00 w katedrze w Belfaście nastąpi instalacja biskupa naszej diecezji Alana McGuckian SJ.


2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych w tym tygodniu o zwykłej porze. Katechezy dla kandydatów do bierzmowania nie będzie.


3. W tym tygodniu, ze względu na rekolekcje xx. Chrystusowców, od 16 do 19 kwietnia nie będzie Mszy św. W sobotę jak zwykle.


4. Dziś w Ballymenie po Mszy św. błogosławieństwo "Motocyklowej Grupy Północ" rozpoczynającej nowy sezon.


5. Do pobrania aplikacja na urządzenia mobilne "Duszpolonia", która pozwala wyszukać w Europie adresy i godziny nabożeństw odprawianych w języku polskim. Poniżej linki oraz kod QR na plakacie a także na ulotach dostępnych w kościołach.


6. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią będą dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu.


7. Suma zebranych i przekazanych do miejscowych parafii ofiar podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £457.10 i 5 kopert (R: 269.40 + W: £187.70) i Ballymena: £166.12.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

9.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Antoniego z okazji 13 urodzin

12.15 Ballymena – † Renata i o Boże błogosławieństwo dla "Motocyklowej Grupy Północ"

18.30 – Dziękczynna za Michaela z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane laski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życiaAplikację można zainstalować z pomocą Kodu QR powyżej ewentualnie:

dla sytemu Android: tutaj kliknij


dla sytemu IOS: tutaj kliknijComments


bottom of page