top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Wielkiego Postu "B" - 25 lutego 2024


1. Katechezy dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania o zwykłej porze.


2. We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze.


3. W Pierwszą sobotę miesiąca – 2 marca – spotkanie z o. Marcinem Siemkiem, karmelitą na temat Szkaplerza Matki Bożej i formy życia w tzw. trzecim zakonie. Będzie można także przyjąć szkaplerz. Po liturgii spotkanie w Sali przy kościele św. Antoniego.


4. Gorzkie Żale – w niedzielę przed poranną Mszą św. w Belfaście i w Ballymenie.


5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Ballymena - środy po Mszy św.; w Belfast – czwartki o 18.15 – z udziałem dzieci, w piątki - o 19.30.


6. Rekolekcje Wielkopostne – 16-20 marca. Prowadzi ks. Andrzej Oleszko, kapłan Archidiecezji Lubelskie, rektor kościoła Świetego Ducha w Lublinie i kapelan więzienny. Prosimy zwrócić uwagę na porządek nabożeństw rekolekcyjnych.Program rekolekcji:


PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
.pdf
Pobierz PDF • 45KB


7. Ekstremalna Droga Krzyżowa – 22 marca o godz. 21.00. Zapisy do grup mężczyzn i kobiet online. W biuletynie, na stronie parafii, FB i na plakatach QR kody i linki do skanowania. Minimalny wymagany wiek uczestników 11 lat.EDK- regulamin
.pdf
Pobierz PDF • 129KB

8. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.


9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £363.60 + 8 kopert (R. - £ 234.60 + W. – £120.00); Ballymena - £218.50 i 0 kopert. Bóg zapłać.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 - † Teresa Kowalewska (miesiąc po śmierci)

18:30 - Dziękczynno-błagalna o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Antoniego

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 - wolna

Comments


bottom of page