top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkiego Postu "B" - 3 marca 2024

1.  We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze.


2. 7 marca w Pierwszy Czwartek miesiąca po Mszy św. Godzina Święta.


3.  Gorzkie Żale – w niedzielę przed poranną Mszą św. w Belfaście i w Ballymenie.


4.  Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Ballymena - środy po Mszy św.; w Belfast – czwartki o 18.15 – z udziałem dzieci, w piątki - o 19.30.5.  Rekolekcje Wielkopostne – 16-20 marca. Prowadzi ks. Andrzej Oleszko, kapłan Archidiecezji Lubelskie, rektor kościoła i kapelan więzienny. Prosimy zwrócić uwagę na porządek nabożeństw rekolekcyjnych.Program rekolekcji:


III Niedziela Wielkiego Postu B1 - quizy
.pdf
Download PDF • 977KB

6.  Ekstremalna Droga Krzyżowa – 22 marca o godz. 21.00. Zapisy do grup mężczyzn i kobiet online. W biuletynie, na stronie parafii, FB i na plakatach QR kody i linki do skanowania. Minimalny wymagany wiek uczestników 11 lat.FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA PAŃ - kliknij w link, aby przejść do arkusza rejestracji

FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA PANÓW - kliknij w link, aby przejść do arkusza rejestracji


7.  Dwie prośby ks. Proboszcza Henry’ego: 1 - zaprasza osoby chętne, mieszkańców jego Parafii, do włączenia się do tzw. “Safeguarding Committee for the parish”; potrzebne są 1-2 osoby. 2 prośba – nie parkować samochodów w miejscach do tego nieprzeznaczonych jak np. chodniki i przejścia dla osób niepełnosprawnych, a także na rogach ulic i skrzyżowaniach. W przypadku braku respektowania tych zasad będą wzywane służby w celu usunięcia pojadów.


8. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.


9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – R. - £171.50 + W. – niepoliczona); Ballymena - £192.35 i 1 koperta. Bóg zapłać.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – o Boże błogosławieństwo dla Olgi z okazji 30 urodzin i opiekę Matki Bożej w szczęśliwym rozwiązaniu

18:30 - +Kazimierz Brzeziński, o dar życia wiecznego i pokój duszy w I rocznicę śmierci

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 - w pewnej intencji

Comments


bottom of page