top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkanocna "B"- 21 kwietnia 2024


1. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania w tym tygodniu o zwykłej porze.


2. W tym tygodniu Msze Święte jak zwykle. W środę w Ballymenie po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed liturgia można złożyć intencje do Matki Bożej.


3. Do pobrania aplikacja na urządzenia mobilne "Duszpolonia", która pozwala wyszukać w Europie adresy i godziny nabożeństw odprawianych w języku polskim.Aplikację można zainstalować z pomocą Kodu QR powyżej ewentualnie:

dla sytemu Android: tutaj kliknij


dla sytemu IOS: tutaj kliknij


4. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią będą dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu.


5. Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie zamieszczona w formularzu rejestracyjnym. Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji. Nie zobowiązuje ona do żadnych opłat, jednak jest konieczna w celu zebrania wymaganej liczby co najmniej 30 potencjalnych uczestników. Zapisy do końca maja.


6. Suma zebranych i przekazanych do miejscowych parafii ofiar podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £335.50 i 7 kopert (R: 198.00 + W: £ 137.50) i Ballymena: £225.55.
INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – † Bogusław Kołtuński (1 rocznica śmierci)

18.30 – o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 - w intencji Daniela z okazji 50 urodzin dziękczynienie za otrzymane łaski, o Boże błogosławieństwo i dar zdrowia

Comentários


bottom of page