Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkiego Postu "B" - 10 marca 2024

1. Sprzedaż palm – dziś po Mszy św. i, jeśli zostaną, także w następną niedzielę.

2. We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze.

3. Gorzkie Żale – w niedzielę przed poranną Mszą św. w Belfaście i w Ballymenie.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: Ballymena - środy po Mszy św.; w Belfast – czwartki o 18.15 – z udziałem dzieci, w piątki - o 19.30.

5. Rekolekcje Wielkopostne – 16-20 marca. Prowadzi ks. Andrzej Oleszko, kapłan Archidiecezji Lubelskie, rektor kościoła i kapelan więzienny. Prosimy zwrócić uwagę na porządek nabożeństw rekolekcyjnych.

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
.pdf
Download PDF • 45KB

6. Podczas rekolekcji katechezy dla dzieci pierwszokounijnych nie będzie, mimo to zapraszamy do udziału w nabożeństwach rekolekcyjnych.

7. Ekstremalna Droga Krzyżowa – 22 marca o godz. 21.00. Zapisy do grup mężczyzn i kobiet online. W biuletynie, na stronie parafii, FB i na plakatach QR kody i linki do skanowania. Minimalny wymagany wiek uczestników 11 lat.

EDK- regulamin
.pdf
Download PDF • 129KB

9. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £383.80 + 5 kopert (R. - £214.00 + W. – £169.80); Ballymena - £192.86. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – o Boże błogosławieństwo dla Romana z okazji

18:30 – do Trójcy Świętej o uwolnienie całej naszej rodziny  od wszelkiego zła, złych duchów, uzdrowienie z chorób duszy, ciała i psychiki; o oczyszczenie i przemianę serc, o Dary Ducha Świętego oraz o wiarę, nadzieję i miłość za wstawiennictwem Maryi i Ojca Pio