OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego; od następnej niedzieli, 29 listopada nowy okres roku liturgicznego - Adwent.

2. W ubiegły czwartek, tzn. 21 listopada, miejscowy parlament wprowadził nowe restrykcje dotyczące ochrony zdrowia. Od godziny 00:01, w piątek, 27 listopada na okres dwóch tygodni miejsca kultu, w tym także i kościół św. Antoniego i pozostałe kościoły katolickie, nie będą otwarte dla sprawowania publicznych obrzędów. Tego samego dnia wznowimy nasz program modlitewny online: o godz. 8.00 – Jutrznia i 8.15 Msza św. oraz o godz. 20.00 – blok modlitwy wieczornej. Transmisja będzie się odbywać z pomocą naszej strony na Facebook.

3. Pragnący skorzystać z Sakramentu Pokuty, mogą się kontaktować i umawiać na spowiedź.

4. Zamówione dotychczas intencje Mszy św. zostaną odprawione w ciągu tygodnia.

5. We wtorek po Mszy św. „Spotkanie z ewangelią św. Łukasza”.

6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy, w środę św. Katarzynę Aleksandryjską, dziewicę i męczennicę.

Intencje Mszy Świętej

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 22 listopada 2020

9.00 - ++Kazimierz i Zofia, ++Zygmunt i Kazimiera, ks. kan. Maciej Augustyński

19.00 - w intencji Jakuba, o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z okazji 18 urodzin