top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - 2 czerwca 2024


1. W tę niedzielę Uroczystość Bożego Ciała. W Ballymenie Msza św. połączona z procesją eucharystyczną. Po liturgii wspólny piknik w Parku Ecos. W Belfaście liturgia według zwykłego porządku.


2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wigilijna w czwartek o godz. 19.00 połączona z Godziną Świętą z okazji Pierwszego Czwartku Miesiąca.


3. W następną niedzielę podczas Mszy Św. porannej w Belfaście zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania trójce naszych Parafian. Polecajmy ich w naszych modlitwach.


4. Rozpoczął się czerwiec. Msze Święte są połączone ze śpiewem Litanii do Serca Bożego.5. UWAGA!!! Nadal prowadzimy zapisy na pielgrzymkę do Knock. Koszt uczestnictwa £30.00.


6. Zapisy na Pielgrzymkę do Medjugorje zostały zamknięte. Osoby zapisane prosimy o zebranie się w następna niedzielę po Mszy św.7. W sobotę 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. W celu zapewnienia dobrej organizacji i bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


8. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu.


9. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w środę św. Bonifacego, biskupa i męczennika; w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę Niepokalane Serce NMP.


10. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £457.03 i 4 koperty (R: £323.37 + W: £133.66) i Ballymena: £170.51.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

18.30 – o Boże błogosławieństwo dla dzieła Radia Patrick

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świetego dla Szymona, Izabeli, Jakuba i ich rodzin

Comments


bottom of page