top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Trójcy Najświętszej - 26 maja 2024


1. Dzieci, które w tę niedzielę przyjęły Pierwszą Komunię św. będą obchodzić biały tydzień. Zakończą go w następną niedzielę uroczystością Bożego Ciała.2. UWAGA!!! Nadal trwają zapisy na pielgrzymkę do Knock. Koszt uczestnictwa £30.00. Link do formularza zapisu3. Do piątku zapisy na Pielgrzymkę do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie zamieszczona w formularzu rejestracyjnym.


4. W następną niedzielę uroczystość Bożego Ciała. W Ballymenie Msza św. połączona z procesją eucharystyczną. Po liturgii wspólny piknik w Parku Ecos. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków. Zgłoszenia dzieci przyjmuje w Belfacie - p. Małgorzata Komander, w Ballymenie – p. Jadwiga Rutkowska.5. 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: wtorek bł. Stefana Wyszyńskiego, biskupa; środa św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy; w sobotę św. Justyna, męczennika i Pierwsza Sobota miesiąca.


7. Suma ofiar 19 maja: Belfast: £351.28 i 3 koperty (R: 209.28 + W: £ 142.00) i Ballymena: £142.00.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

BELFAST

9.00 - ++Wiesława i Ryszard Nowaczyk i +Jakub Matysiak

18.30 - +Stanisława Wiczling (9 r. śm.) o. łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie

BALLYMENA

12.15 – za wszystkie dzieci poczęte i już narodzone, o Boże błogosławieństwo i opiekę za wstawiennictwo Matki Bożej z Guadalupe

Comentários


bottom of page