top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Wielkanocna - 28 kwietnia 20241. Dziś na polecenie miejscowego biskupa prowadzimy liczenie uczestników liturgii.


2. W środę początek maja - miesiąca Maryjnego. Majówki w tygodniu po liturgii, w niedziele przed Mszą św.


3. W tym tygodniu uroczystość NMP Królowej Polski; Msza św. wigilijna w Belfaście, w czwartek, 2 maja.


4. Pierwszy Czwartek miesiąca, po liturgii Godzina Święta.


5. W tę sobotę spotkanie formacyjne z o. Marcinem Siemkiem; o liturgii ciąg dalszy w sali kościoła.


6. W przyszłą niedzielę w Belfaście miejski maraton. Pamiętajmy o utrudnieniach w dojeździe do kościoła. Przebieg trasy można tutaj podglądnąć.


7. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Knock. Do dyspozycji mamy 75 miejsc w autobusach. Koszt uczestnictwa £30.00. Link do zapisu: kliknij tutaj. W przypadku rezygnacji przesyłamy informacji przesyłamy stosowna informację.8. Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie została zamieszczona w formularzu rejestracyjnym. Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji. Link do zapisu: kliknij tutaj. Nie zobowiązuje ona do żadnych opłat, jednak jest konieczna w celu zebrania wymaganej liczby co najmniej 30 potencjalnych uczestników. Zapisy do końca maja.


9. Zachęcamy do pobrania aplikacja na urządzenia mobilne "Duszpolonia", która pozwala wyszukać w najbliższej okolicy adresy i godziny nabożeństw odprawianych w języku polskim. Kod QR na plakacie dostępnym w kościołach.


10. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu. Sprawdzajmy naszą wiedzę katechizmową.11. 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników: tutaj link.


12. Suma zebranych i przekazanych do miejscowych parafii ofiar podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £397.55 i 6 kopert (R: 277.05 + W: £ 120.50) i Ballymena: £132.00.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 - o zdrowie dla Ewy Michalskiej

18:30 -†† Tomasz i Róża Kaszuba, Jan Kowalczyk oraz †† z rodzin Kaszuba i Kowalczyk

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 - †† Krystyna Meyer (2 rocznica śmierci), Antoni i Józefa Lallowscy, Danuta Nerka

Comments


bottom of page