top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Wielkanocna "B" - 5 maja 2024

UWAGA!!!

W tę niedzielę w Belfaście miejski maraton. Pamiętajmy o utrudnieniach w dojeździe do kościoła. Przebieg trasy można tutaj podglądnąć.


1. Nabożeństwa majowe: w niedzielę przed liturgią, w tygodniu podczas adoracji po Mszy św.


2. Od piątku (tutaj link) Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością Pięćdziesiątnicy.3. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Knock. UWAGA!!! Do 17 maja należy dokonać zapisu. Koszt uczestnictwa £30.00. W przypadku rezygnacji przesyłamy informacji przesyłamy stosowna informację.


4. Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie zamieszczona w formularzu rejestracyjnym. Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji. Nie zobowiązuje ona do żadnych opłat, jednak jest konieczna w celu zebrania wymaganej liczby co najmniej 30 potencjalnych uczestników. Zapisy do końca maja.


5. Wyniki liczenia uczestników liturgii: Belfast – 269 (9.00 – 169 i 18.30 – 100) Bellymena - 85.


6. Zachęcamy do pobrania aplikacja na urządzenia mobilne "Duszpolonia", która pozwala wyszukać w najbliższej okolicy adresy i godziny nabożeństw odprawianych w języku polskim. Kod QR na plakacie dostępnym w kościołach, na naszej stronie internetowej.7. 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


8. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu. Sprawdzajmy naszą wiedzę katechizmową.


9. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro św. Apostołów Filipa i Jakuba; środa św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski; w następną niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.


10. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £385.26 i 5 kopert (R: 217.00 + W: £ 168.26) i Ballymena: £144.50, €5.00 i 1 koperta.

تعليقات


bottom of page