top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - Wniebowstąpienie Pańskie - 12 maja 2024


1. Nabożeństwa majowe: w niedzielę przed liturgią, w tygodniu podczas adoracji po Mszy św.


2. W piątek rozpoczęła się Nowenna do Ducha Świętego przed uroczystością Pięćdziesiątnicy. Treść modlitw na poszczególne dni na naszej stronie (tutaj link) 3. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Knock. UWAGA!!! Do piątku, do 17 maja należy dokonać zapisu na pielgrzymkę do Knock. Koszt uczestnictwa £30.00. W przypadku rezygnacji przesyłamy informacji przesyłamy stosowna informację.4. Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie zamieszczona w formularzu rejestracyjnym. Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji. Nie zobowiązuje ona do żadnych opłat, jednak jest konieczna w celu zebrania wymaganej liczby co najmniej 30 potencjalnych uczestników. Zapisy do końca maja.5. Zachęcamy do pobrania aplikacja na urządzenia mobilne "Duszpolonia", która pozwala wyszukać w najbliższej okolicy adresy i godziny nabożeństw odprawianych w języku polskim. Kod QR na plakacie dostępnym w kościołach, na naszej stronie internetowej.6. 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


7. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu. Sprawdzajmy naszą wiedzę katechizmową.


8. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro Matki Bożej Fatimskiej; wtorek święto św. Macieja Apostoła; święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.


9. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £287.30 i 6 kopert (R: 134.30 + W: £ 153.00) i Ballymena: £109.72 i 10€.

Comments


bottom of page