top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - X Niedziela Zwykła "B" - 9 czerwca 2024

1. Dziś w Belfaście podczas porannej Mszy św. trójka naszych parafian otrzyma sakrament bierzmowania.


2. Dziś po liturgii zapisani na pielgrzymkę do Medjugorie proszeni są o pozostanie na krótkie spotkanie informacyjne.


3. Ze względu na dzień skupienia xx. Chrystusowców w ten wtorek i środę nie będzie Mszy Św. w Belfaście i Ballymenie oraz spotkania biblijnego we wtorek.4. W tę sobotę odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. W celu zapewnienia dobrej organizacji i bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


5. Serdeczne podziękowania dla wszytskich, którzy przyczynili się do organizacji uroczytości Bożego Ciała w ubiegłą niedzielę w Ballymenie.


6. W czerwcu Msze Święte są połączone ze śpiewem Litanii do Serca Bożego.


7. W przerwie letniej od 8 lipca do 13 sierpnia – porządek Mszy św. w niedzielę zostanie ograniczony do Mszy św. wieczorowej o godzinie 18.30 w Belfaście i o 12.15 w Ballymenie; w tygodniu nie będzie żadnych nabożeństw ani Mszy św.

Zwykły porządek zostanie wznowiony w środę 14 sierpnia, w Ballymenie o godz. 19.00 Mszą Św. Wigili Uroczystości Wniebowzięcia NMP.


8. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu.


9. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek św. Barnaby, apostoła; w czwartek św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.


10. Suma ofiar w ubiegłą niedzielę: Belfast: £275.5 i 2 koperty (R: £163.50 + W: £112.00) i Ballymena: £322.87.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół św. Antoniego w Belfaście

9.00 - † Mirosława Miłek-Nowakowska (w rocznicę śmierci) o dar życia wiecznego

18.30 – W dziesiątą rocznicę przyjęcia sakramentu małżeństwa Marcina i Sabiny z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12.15 - † Rafał Szegda

Comments


bottom of page