top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XII Niedziela Zwykła "B" - 23 czerwca 2024


  1. Jutro, w poniedziałek ze względu na uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela Msza św. w Belfaście o godz. 19.00

  2. W tym tygodniu Msze św. połączone ze śpiewem Litanii do Serca Bożego w Belfaście i Ballymenie o zwykłej porze.

  3. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne. Zapraszamy do wspólnego pogłębiania znajomości ewangelii św. Łukasza.

  4. Na stronie internetowej w zakładce "FORMULARZE" zostały umieszczone nowe formularze zapisu na katechezę przygotowującą do sakramentów Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsze ogólne spotkanie organizacyjne we wtorek 17 września o godz. 18.00.

  5. W przerwie letniej od 8 lipca do 13 sierpnia – porządek Mszy św. w niedzielę zostanie ograniczony do Mszy św. wieczorowej o godzinie 18.30 w Belfaście i o 12.15 w Ballymenie; w tygodniu nie będzie żadnych nabożeństw ani Mszy św. Zwykły porządek zostanie wznowiony w środę 14 sierpnia w Ballymenie o godz. 19.00 Mszą Św. Wigilii Uroczystości Wniebowzięcia NMP.

  6. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu.

  7. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenie Świętego Jana Chrzciciela; w sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

  8. Suma ofiar w ubiegłą niedzielę: Belfast: £310.85 i 6 kopert (R: £215.50 + W: £95.35) i Ballymena: £140.15.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – † Józef, o szczęście wieczne dla taty

18.30 – o łaski Boże i błogosławieństwo Matki Bożej dla taty Ryszarda

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 – † Edward Cabanek (21 r. śmierci)

Comments


bottom of page