top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XIII Niedziela Zwykła "B" - 30 czerwca 2024


1. We wtorek po Mszy św. ostatnie przedwakacyjne spotkanie biblijne. Zapraszamy do wspólnego pogłębiania znajomości ewangelii św. Łukasza.


2. W tym tygodniu w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pierwszy Czwartek Miesiąca – po Mszy św. Godzina Święta i Pierwsza Sobota Miesiąca, po Liturgii nabożeństwo Fatimskie.


3. Na stronie internetowej w zakładce "FORMULARZE" zostały umieszczone nowe formularze zapisu na katechezę przygotowującą do sakramentów Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsze ogólne spotkanie organizacyjne we wtorek 17 września o godz. 18.00.


4. W przerwie letniej od 8 lipca do 13 sierpnia – porządek Mszy św. w niedzielę zostanie ograniczony do Mszy św. wieczorowej o godzinie 18.30 w Belfaście i o 12.15 w Ballymenie; w tygodniu nie będzie żadnych nabożeństw ani Mszy św. Zwykły porządek zostanie wznowiony w środę 14 sierpnia w Ballymenie o godz. 19.00 Mszą Św. Wigilii Uroczystości Wniebowzięcia NMP.


5. Suma ofiar w ubiegłą niedzielę: Belfast: £329.60 i 4 kopert (R: £256.60 + W: £73.00) i Ballymena: £208.48 i 1 koperta.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 – ++ Mieczysław Bobryk i Anna, o szczęśliwość wieczną

18.30 – † Arkadiusz Łukasiewicz, o miłosierdzie Boże i wieczny pokój

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12:15 – dziękczynienie za pomyślne ukończenie kursów oraz za opiekę Bożą w czasie roku szkolnego

Comments


bottom of page