top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XV Niedziela Zwykła "A" - 16 lipca 2023


1. Dziś przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, zwanej Matką Bożą Szkaplerzną. Po Mszy św. będzie okazja do przyjęcia szkaplerza Matki Bożej iwłączenia się do Bractwa Świętego Szkaplerza


2. W okresie od 17 lipca do 19 sierpnia ze względu na okres wakacyjny Msze św. w języku polskim w Belfaście i Ballymenie nie będą sprawowane. We wszystkich sprawachduszpasterskich należy się kontaktować z miejscowymi parafiami. Wznowienie nastąpi w niedzielę 20 sierpnia. Intenje można zamawiać także na okres powakacyjny.


3. Na naszej stronie internetowej są już dostępne formularze zapisu dzieci do przyszłorocznej grupy komunijnej, a także kandydatów do bierzmowania. Zapisy trwają do połowywrześnia bieżącego roku.


4. W tym tygodniu wspominamy: w sobotę św. Marię Magdalenę. 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Uczestnictwo we Mszy św. jest obowiązkowe, pamiętajmy.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Belfast - St Anthony's Church

9.00 - O rozwiązanie problemów dla Agnieszki i Katarzyny oraz za dusze w czyśccu cierpiące

18.30 - ad intentionem dantis

Ballymena - All Saints' Church

12.15 - †† Henryk i Henryka Rutkowscy z okazji imieninComments


bottom of page