top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła "A" - 20 sierpnia 2023


1. Po wakacyjnej przerwie dziś wznawiamy sprawowanie Mszy św. w ramach naszego polskiego duszpasterstwa w Belfaście i Ballymenie. W niedziele i w ciągu tygodnia będą one sprawowane według zwykłego porządku.


2. Na naszej stronie internetowej są już dostępne formularze zapisu dzieci do przyszłorocznej grupy komunijnej, a także kandydatów do bierzmowania. Zapisy trwają do połowy września bieżącego roku.


3. Intencje można zamawiać także na okres powakacyjny.


4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro św. Piusa X, papieża; we wtorek Najświętszą Maryję Pannę Królową; w czwartek św. Bartłomieja, Apostoła; w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Belfast - St Anthony's Church

9.00 - †† Janina i Stanisław Stasiak (rodzice)

18.30 - o Boże błogosławieństwo dla Mai z okazji 18 urodzin

Ballymena - All Saints' Church

12.15 - † Krystyna Kubacka

Comments


bottom of page