top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XXIV Niedziela Zwykła - 17 września 2023


1. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne. Zapraszamy wszystkich chętnych. Prosimy o przyniesienie Biblii.


2. Na naszej stronie internetowej są już dostępne formularze zapisu dzieci doprzyszłorocznej grupy komunijnej, a także kandydatów do bierzmowania. Zapisytrwają do połowy września bieżącego roku. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców 24 września w Belfaście, po Mszy św. porannej.


3. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. Stanisława Kostki, zakonnika; we wtorek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w czwartek św. Mateusza apostoła i ewangelistę; w sobotę św. o. Pio z Pietrelciny.


4. Za tydzień, tzn. od 25 do 28 września – wtorek, środa i czwartek – Mszy św. nie będzie.

5. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £289.60 (R. - £206.60 + W. – £83.00); Ballymena - £160.45. Bóg zapłać!


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Belfast - St Anthony's Church

9.00 - †† Bohdan i Leontyna Gabrysiak, †† Wiesława i Ryszard, † Zenon Matysiak

18.30 – intencja wolna

Ballymena - All Saints' Church

12.15 – intencja wolna

Comments


bottom of page