top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła "A" - 24 września 2023


1. W tym tygodniu we wtorek, środę i czwartek Mszy św. nie będzie. Także spotkanie biblijne jest odwołane.


2. Na naszej stronie internetowej są dostępne formularze zapisu dzieci do przyszłorocznej grupy komunijnej, a także kandydatów do bierzmowania. Dziś w Belfaście po Mszy św. porannej pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców.


3. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św.


4. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Wincentego a Paulo, kapłana; w czwartek św. Wacława, męczennika; w piątek św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela; sobotę św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.


5. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £317.60 (R. - £165.60 + W. – £152.00); Ballymena - £100.20.

Bóg zapłać!

Comentários


bottom of page