top of page

Ogłoszenia Duszpasterskie - XXVII Niedziela Zwykła "A" - 8 października 2023


1. Rozpoczęliśmy październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św.


2. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne. Zapraszamy z Pismem św.


3. W noc z 20 na 21 października na Jasnej Górze będzie miało 38. Czuwanie w intencji Polonii i jej duszpasterzy. Prośby do przedstawienia Matce Boże można przesyłać pod adresem email: czuwanie@chrystusowcy.pl. (więcej informacji kliknij tutaj)


4. W czwartek o godz. 17.45 pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania.


5. W ostatnią niedzielę października zapraszamy wszystkie dzieci do przebrania się w stroje przypominające ich świętych patronów. W tych strojach zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w Belfaście i Ballymenie.


6. W dniach 23-27 października będzie miała miejsce pielgrzymka do Neapolu. W tym czasie nie będzie Mszy św.


7. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £330.44 (R. - £228.44 + W. – £102.00); Ballymena - £119.83. Bóg zapłać!

Comentarios


bottom of page