top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła "A" - 19 listopada 2023


1. Dziś po Mszy św. porannej spotkanie z redaktorami Katolickiego Radio Bobola – oddział w Belfaście. Zainteresowanych tematem i ewentualną współpracą zapraszamy do udziału w spotkaniu.


2. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne.


3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 26 listopada o godz. 9.00 –Msza św. pod przewodnictwem ks. neoprezbitera Dawida Akseńczuka. Po Mszy św. zapraszamy do sali w St. Vincent’s Centre na spotkanie z ks. Neoprezbiterem.


4. W listopadzie Msze św. we wtorek w intencji zmarłych z wypominek.


5. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia. Zwycięzców czekają nagrody.


6. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. Organizatorem jest Biuro Pielgrzymkowo-turystyczne Caritas z Włocławka. Zapisy do końca tego grudnia. W wejściu do kościoła są także rozłożone ulotki ze szczegółowymi informacjami. W przypadku braku wystarczającej liczby chętnych do pielgrzymki nie dojdzie.


7. 6 grudnia w Ballymenie na Mszy św. o godz. 19.00 będzie gościć TVP Polonia. Po liturgii w sali parafialnej spotkanie z naszą Wspólnotą w formie wywiadu.


8. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £347.75 (R. - £235.00 + W. – £112.75); Ballymena - £121.19. Bóg zapłać.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – †† z rodzin Pietrasów, Patryarchów, Reckziegel i Dutkiewiczów

18.30 – † Ryszard Kałakuła, o spokój wieczny i zbawienie duszy

Ballymena - All Saints' Church

12.15 – † Pelagia Cabanek, o łaskę nieba (2 rocznica śmierci)

Comentários


bottom of page