top of page

Ogłoszenia duszpasterskie - Zesłanie Ducha Świętego - 19 maja 2024

1. UWAGA!!! Nadal trwają zapisy na pielgrzymkę do Knock. Koszt uczestnictwa £30.00.  Link do formularza zapisu na pielgrzymkę.  W przypadku rezygnacji przesyłamy informacji przesyłamy stosowna informację.


2. Pielgrzymka do Medjugorje w dniach 2 - 7 września 2024. Informacja o programie i cenie zamieszczona w formularzu rejestracyjnym. Zainteresowanych prosimy o dokonanie rejestracji. Nie zobowiązuje ona do żadnych opłat, jednak jest konieczna w celu zebrania wymaganej liczby co najmniej 30 potencjalnych uczestników. Zapisy do końca maja.


3. W niedzielę 2 czerwca uroczystość Bożego Ciała. W Ballymenie Msza św. połączona z procesją eucharystyczną. Po liturgii wspólny piknik w Parku Ecos. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków. Zgłoszenia dzieci przyjmuje w Belfacie - p. Małgorzata Komander, w Ballymenie – p. Jadwiga Rutkowska.4. 15 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa w okolicach Ballymeny. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się. Rejestracja uczestników na plakatach i naszej stronie internetowej.


5. Zachęcamy do rozwiązywania naszych quizów niedzielnych kryjących się pod kodami QR. Do treści związanych w niedzielną ewangelią są dodawane pytania dotyczące np. prawd naszej wiary czy katechizmu. Sprawdzajmy naszą wiedzę katechizmową.


6. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła; czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.


7. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £397.06 i 3 koperty (R: 282.00 + W: £ 115.06) i Ballymena: £121.31 i 3 koperty.

Comments


bottom of page