Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Adwentu "A" - 27 listopada 2022

1. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP przed Mszą św. w niedziele Adwentu.

2. Roraty – we wtorki i czwartki. Dzieci zapraszamy do udziału we Mszy św. z przygotowanymi przez siebie lampionami.

3. Msza św. i spotkanie biblijne w najbliższy wtorek o zwykłej porze.

4. Pismo Święte i Katechizm Kościoła Katolickiego – w sprzedaży po Mszy św.

5. Opłatki wigilijne – dostępne dziś po Mszy św.

6. Całkowity dochód ze sprzedaży Pisma św., Katechizmu oraz opłatków zostanie przekazany na potrzeby naszej Wspólnoty.

7. Godzina Święta w czwartek po Mszy św.; w sobotę – Nabożeństwo wynagradzające do Matki Bożej Fatimskiej.

8. Sprzątanie kościoła św. Antoniego w piątek od godz. 19.00.

9. Rekolekcje adwentowe – 3 - 7 grudnia prowadzi ks. Jarosław Giżycki SChr.; program szczegółowy na stronie internetowej.

10. Możliwość osobistego spotkania się z ks. Rekolekcjonistą: w niedzielę 4 grudnia, po Mszy św. porannej w Belfaście w sali St. Vincent’s School i w Ballymenie w Parish Centre także po Mszy św.

11. Kiermasz Bożonarodzeniowy – w niedzielę 11 grudnia po wszystkich Mszach św. w Belfaście i Ballymenie. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

12. Krótka foto-galeria z wprowadzenia nowych ministrantów w posługę w ubiegłą niedzielę na naszej stronie internetowej.

13. Kurs przedmałżeński w Belfaście - 25/26 lutego. Informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.

14. Suma ofiar zebranych i przekazanych do miejscowych parafii w ubiegłą niedzielę: Belfast - £331.71 (R. -£241.21 + W. – £94.50); Ballymena - £130.90.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ NA NIEDZIELĘ

Belfast - Kościół Świętego Antoniego 9:00 - +Stanisław Derkacz (II r. śmierci) i ++z rodziny

18:30 - +Babcia Leokadia (1 r. śmierci)

Ballymena - Kościół Wszystkich Świętych