Procesja za zmarłych w Ballymena


W Uroczystość Wszystkich Świętych, w niedzielę 1 listopada zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie połączonej z procesją za naszych zmarłych na Cmentarzu w Ballymena. Początek modlitwy o godz. 14.15 przy dolnej bramie cmentarza. Procesja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się dolnymi alejkami i i zakończy się w górnej, nowej części cmentarza.


Z uczestnictwem w modlitwie i procesji za zmarłych jest związany dopust zupełny, który można będzie ofiarować za wybraną przez siebie zmarłą osobę. Więcej na ten temat tutaj.


Proszę zabrać ze sobą różaniec.


Podczas procesji prosimy o zachowanie obowiązujących norm sanitarnych.


Wskazówki dojazdu do cmentarza tutaj

  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle