UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - Procesja na cmentarzu w Belfaście


W Uroczystość Wszystkich Świętych zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie połączonej z procesją za naszych zmarłych w Belfaście na Cmentarzu Milltown. Początek modlitwy o godz. 11.00 na skwerze w pobliżu bramy głównej cmentarza. Procesja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się alejkami wzdłuż nekropolii i zakończy się w miejscu pochówku polskich żołnierzy.


Z uczestnictwem w modlitwie i procesji za zmarłych jest związany dopust zupełny, który można będzie ofiarować za wybraną przez siebie zmarłą osobę. Więcej na ten temat tutaj.


Proszę zabrać ze sobą różaniec.


Podczas procesji prosimy o zachowanie obowiązujących norm sanitarnych.


Wskazówki dojazdu do cmentarza tutaj

  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle