XVI NIEDZIELA ZWYKŁA "B"- 18 LIPCA 2021 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W środę w Ballymena Mszy św. o zwykłej porze.

2. Przy wyjściu z kościoła i na naszej stronie www. można pobrać formularz zgłoszeniowy do nowej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na rok 2021/2022. Początek zajęć po wakacjach, w połowie września.

3. W dniach 24 do 28 lipca członkowie Wspólnoty Kręgów Domowego Kościoła będą uczestniczyć w rekolekcjach. Polecajmy ich w naszej modlitwie prosząc o Boże błogosławieństwo czas rekolekcji.

4. Nie będzie Mszy św.: sobota, 24 lipca o godz. 9.00; niedziela, 25 lipca o godz. 19.00; wtorek, 27 lipca o 19.00; w Ballymena, środa, 28 lipca o godz. 19.00; niedziela 1 sierpnia o godz. 19.00.

5. W następną niedzielę – wspomnienie św. Krzysztofa. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów.

6. W sierpniu oraz w pierwszym i drugim tygodniu września w Belfaście nie będzie Mszy św. w języku polskim. W tym okresie, w niedziele będą odprawiane Msze św. tylko w Belfaście o godz. 9.00 dla naszej wspólnoty po angielsku z liturgią Słowa po polsku.

7. W tym tygodniu wspominamy: czwartek św. Marię Magdalenę, w piątek św. Brygidę, zakonnicę, Patronkę Europy, w sobotę św. Kingę, dziewicę.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ

9.00 – +Władysław Tylus i zmarli z rodziny Tylus