XVII Niedziela Zwykła - Ogłoszenia duszpasterskie - 26 lipca


1. W sierpniu będzie odprawiana tylko Msza św. Belfaście w niedzielę o godz. 19.00. W tym okresie nie będzie żadnych innych nabożeństw w języku polskim ani w Belfaście ani w Ballymena.


2. W niedzielę przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.20 do 18.55 z możliwością przystąpienia do Spowiedzi.


3. W sprawie planowanych na ten okres chrztów św. należy się zgłaszać do miejscowych duszpasterzy ewentualnie poczekać z formalnościami aż do ostatniej niedzieli sierpnia.


4. Porządek Mszy św. niedzielnych o godz. 9.00 i 19.00 w Belfaście i o 16.00 w Ballymena zostanie wznowiony w ostatnia niedzielę sierpnia tzn. od 30 sierpnia.


5. Księża przyjeżdżający na sprawowanie Mszy św. w sierpniu nie będą mieli upoważnienia do wydawania jakichkolwiek dokumentów parafialnych. W sprawie świadectw chrztu św. czy bierzmowania należy zgłaszać się do miejscowych duszpasterzy.


6. Intencje Mszy św. zamówione na sierpień będą sprawowane podczas Mszy św. niedzielnej o godz. 19.00 zgodnie z ustaloną wcześniej datą.


7. W razie potrzeby wezwania do chorego czy w sprawach pogrzebowych prosimy zgłaszać się do miejscowych duszpasterzy irlandzkich.


8. Termin I Komunii św. dla grupy dzieci, które przygotowywały się w minionym okresie zostanie ustalony dopiero w pierwszym tygodniu września. Termin formowania nowej grupy do I Komunii św. w roku 2021 również zostanie podany po wakacjach.


9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zgłosili się do posługi tzw. stewardów. Prosimy o wyrozumiałe traktowanie ich zaleceń i dostosowywanie się do nich.


10. W kościele św. Antoniego korzystanie z toalety jest możliwe tylko w tylnym pomieszczeniu zakrystii wchodząc tam od zewnątrz przez boczne drzwi kościoła.


INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ - 26 lipca 2020

Belfast

9.00 – dziękczynna za 35 lat małżeństwa Jacka i Małgorzaty Ukleja

19.00 – w intencji Pawła, o łaskę nawrócenia i pojednania

Ballymena

16.00 – w intencji Wiktora, o Boże błogosławieństwo z okazji 18 urodzin

0 wyświetlenia
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle