XXIII Niedziela Zwykła - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. We wtorek – 8 września o godzinie 18.00 – spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców z grupy przygotowującej się do I Komunii przed wakacjami.

2. W czwartek po Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

3. Sakrament pokuty będzie sprawowany półgodziny przed każdą Mszą św.

4. W niedziele w Belfaście półgodziny przed Mszą św. poranną i wieczorną będzie wystawiony Najświętszy Sakrament; rano adoracja połączona z modlitwą różańcową, wieczorem adoracja w ciszy.

5. Zapisy do nowej grupy I Komunii do końca września.

6. Sprawy biurowe będą załatwiane po liturgii w pomieszczeniu pod chórem kościoła.

7. Chrzest św. będzie udzielany tylko jednej osobie bez możliwości tworzenia grup. Przynajmniej trzy tygodnie wcześniej należy umówić planowaną uroczystość.

8. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek Narodzenie Najświętszej Maryi Panny.

9. W kościele św. Antoniego korzystanie z toalety jest możliwe tylko w tylnym pomieszczeniu zakrystii wchodząc tam od zewnątrz przez boczne drzwi kościoła.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W TYM TYGODNIU

Niedziela - 6 września 2020

9.00 – za wszystkich uczestników modlitwy

19.00 - w intencji Anny i Pawła, o Boże błogosławieństwo z okazji 17 rocznicy ślubu