XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA "B"- 12 WRZEŚNIA 2021 - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pełne wznowienie Mszy św. po polsku w Belfaście i Ballymena od przyszłej niedzieli - 19 września.

2. Od następnej niedzieli obowiązuje nowa godzina sprawowania wieczornej Mszy św. w niedzielę. Będzie ona sprawowana o godz. 18.30 zamiast dotychczasowej godziny 19.00.

3. Godziny sprawowania Mszy św. w ciągu tygodnia pozostają niezmienione, tzn. we wtorki i czwartki o godz. 19.00 oraz soboty o 9.00.

4. Porządek Mszy św. w Ballymena pozostaje niezmieniony.

5. Nadal obowiązuje nas system rejestracji z pomocą naszej strony internetowej. W razie konieczności można to zrobić przy wejściu do kościoła u stewardów.

6. Prosimy o zachowywanie reżimu sanitarnego w pomieszczeniu kościoła - dezynfekcja rąk i zakrywanie twarzy maseczką.

7. Zapisy do nowej grupy pierwszokomunijnej z pomocą dostępnego w kościele formularza zapisu. Formularz można pobrać bezpośrednio z naszej trony internetowej (link tutaj). Pierwsze spotkanie organizacyjne we wtorek 5 października o godzinie 18.00 w kościele św. Antoniego.

8. Zapisy do grupy przygotowania do bierzmowania z pomocą formularza pobranego ze trony internetowej (link tutaj). Spotkanie organizacyjne we wtorek 5 września po Mszy św. w kościele św. Antoniego.

9. W tym tygodniu aż do niedzieli jeszcze nie będzie liturgii. Wszelkie sprawy załatwiamy droga telefoniczną.

10. Msza św. w intencji ++Wacława, Anny i Jana z rodziny Ambrożewicz, zamówiona w Ballymena na godzinę 16.00, będzie odprawiona tego samego dnia w kaplicy domowej w formie prywatnej.

Intencje Mszy na niedzielę:
9.00 - +Grzegorz Misztela
21 wyświetlenia0 komentarz