XXIV Niedziela Zwykła - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W tę sobotę rozpoczynamy sprawowanie ku czci Matki Bożej cosobotniej Mszy św. o godz. 9.00. Po Mszy św. modlitwa różańcowa i, zgodnie z Jej prośbą, 15 minutowa medytacja. Przed Mszą św. możliwość Spowiedzi św.

2. I Komunia św. tegorocznej grupy dzieci 17 października o godz. 10.00 w kościele św. Antoniego.

3. We wtorki o 18.00 – katecheza dzieci I Komunia – tegoroczna grupa, po Mszy św. – katecheza przed bierzmowaniem – tegoroczna grupa.

4. Zapisy do nowych grup I Komunii i bierzmowania do końca września.

5. Sprawy biurowe są załatwiane po liturgii w pomieszczeniu pod chórem kościoła.

6. Wszelkie zapytania dotyczące spraw parafialnych załatwiamy tylko drogą osobistego spotkania ewentualnie podczas rozmowy telefonicznej, unikając powiadomień sms czy email.

7. Chrzest św. jest udzielany tylko jednej osobie bez możliwości tworzenia grup. Przynajmniej trzy tygodnie wcześniej należy umówić planowaną uroczystość.

8. Osoby chętne do pomocy przy sprzątaniu kościoła po naszych liturgiach prosimy o zgłaszanie się do Iwony (telefon kontaktowy: 07802 676440) lub Agnieszki (telefon kontaktowy: 07840 533745).

9. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: jutro Podwyższenie Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w środę św. męczenników Korneliusz i Cypriana, w piątek święto św. Stanisława Kostki.

10. W kościele św. Antoniego korzystanie z toalety jest możliwe tylko w tylnym pomieszczeniu zakrystii wchodząc tam od zewnątrz przez boczne drzwi kościoła.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ W TYM TYGODNIU

Niedziela - 13 września 2020

9.00 – w intencji Arkadiusza i Marleny, o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i opiekę matki Bożej z okazji 1 rocznicy ślubu

19.00 – w intencji Aleksandra, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, dziękczynienie za otrzymane łaski z okazji 18 urodzin