XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


1. W związku z nowymi wytycznymi miejscowej władzy prosimy o noszenie maseczek podczas liturgii w kościele.


2. W sobotę Msza św. o godz. 9.00, następnie podczas adoracji NS różaniec i czas na osobistą medytację.


3. W następną niedzielę, 25/10 o godz. 14.45 w Ballymena w ramach dnia wspólnoty Domowego Kościoła konferencja nt. Eucharystii, adoracja NS w ciszy, modlitwa różańcowa prowadzona przez członków DK i rozesłanie par animatorskich. Zapraszamy pragnących włączyć się modlitwę.


4. 1 listopada w uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Milltown w Belfaście o godz. 11.00 odbędzie się procesja za zmarłych. Podobna procesja będzie miała miejsce w Ballymena o godz. 14.15 na tamtejszym cmentarzu tego samego dnia. Podczas modlitwy prosimy o zachowanie wymaganych przez władze państwowe wymaganych norm sanitarnych.


5. Wszelkie zapytania dotyczące spraw parafialnych załatwiamy tylko drogą osobistego spotkania ewentualnie podczas rozmowy telefonicznej, unikając powiadomień sms czy email.


6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek św. Jana Kantego, prezbitera, w czwartek św. Jana Pawła II, papieża.


Intencje Mszy świętej w niedzielę:

Belfast

9.00 - +Andrzej Arden (3 rocznica śmierci)

19.00 - ++Józef, Sylwester Dąbrowscy, +Józef Kuchta

Ballymena

16.00 - ++Anna i Henryk Sip

36 wyświetlenia
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Facebook - Black Circle
  • Google Places - Black Circle
  • RSS - Black Circle