Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Adwentu "B" - 3 grudnia 2023

1. Dziś po Mszy św. możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny.

2. W niedziele Adwentu przed Mszą św. modlitwa Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP.

3. Msza św. Roratnia we wtorki i czwartki; w Ballymenie w środy. Zapraszamy do przynoszenia lampionów.

4. We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze.

5. W środę w Ballymenie na Mszy św. o godz. 19.00 będzie gościć TVP Polonia. Po liturgii w sali parafialnej spotkanie z naszą Wspólnotą.

6. W tym tygodniu Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej. W czwartek, 7 grudnia w Balfaście o godz. 19.00 Msza św. wigilijna, w piątek, 8 grudnia w Ballymenie Msza św. o godz. 19.00.

7. Quizy dla dzieci – zeskanuj kod z karteczki i postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz przy jego rozwiązywaniu. Quizy są także na naszej stronie internetowej w dziale: „QUIZY” - na pasku główny.

8. W niedzielę 17 grudnia, po Mszy św. porannej Spotkanie Opłatkowe i wspólne kolędowanie w sali St Vincent’s Centre.

9. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. Zapisy do końca tego grudnia.

10. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia.

11. Porządek nabożeństw w okresie Bożego Narodzenia naszej stronie internetowej.

12. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £374.65 (R. - £264.65 + W. –£110.00 i 7 kopert); Ballymena - £104.05. Bóg zapłać.

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i nawrócenie dla dziecka

18.30 – intencja wolna

Ballymena - All Saints' Church