Ogłoszenia duszpasterskie - I Niedziela Wielkiego Postu "B" - 18 lutego 2024

1. Katechezy dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania o zwykłej porze.

2. We wtorek Mszy św. i spotkania biblijnego nie będzie – dzień skupienia księży Chrystusowców.

3. Gorzkie Żale – w niedzielę przed poranną Mszą św. w Belfaście i w Ballymenie.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej od Pierwszego Tygodnia Wielkiego Postu: Ballymena - środy po Mszy św.; w Belfast – czwartki o 18.15 – z udziałem dzieci, w piątki - o 19.30.

5. Ekstremalna Droga Krzyżowa – 22 marca o godz. 21.00. Zapisy do grup mężczyzn i kobiet online. W biuletynie, na stronie parafii, FB i na plakatach QR kody i linki do skanowania. Minimalny wymagany wiek uczestników 11 lat. Informacje i Regulamin tutaj:

EDK- regulamin
.pdf
Pobierz PDF • 129KB

6. Rekolekcje Wielkopostne – 16-20 marca. Prowadzi ks. Andrzej Oleszko, kapłan Archidiecezji Lubelskie, rektor kościoła Ducha Świetego w Lublinie i kapelan więzienny.

Program rekolekcji:

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
.pdf
Pobierz PDF • 45KB

7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy w czwartek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

8. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £360.45 + 5 kopert (R. - £ 185.00 + W. – £175.45); Ballymena - £129.68 i 1 koperta. Bóg zapłać.

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 - † Bolesław Szturomski

18:30 - † Lucyna Sienkiewicz (3 rocznica śmierci mamy babci i prababci)

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie