Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Adwentu "B" - 10 grudnia 2023

1. Dziś po Mszy św. możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny.

2. W następną niedzielę po Mszy św. porannej w Belfaście Spotkanie Opłatkowe i wspólne kolędowanie w sali St Vincent’s Centre.

3. Msza św. Roratnia we wtorki i czwartki; w Ballymenie w środy. Zapraszamy do przynoszenia lampionów.

4. We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze.

5. Quizy dla dzieci – zeskanuj kod z karteczki i postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz przy jego rozwiązywaniu. Quizy są także na naszej stronie internetowej w dziale: „QUIZY” - na pasku główny.

6. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. Zapisy do końca tego grudnia.

7. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia.

8. Porządek nabożeństw w okresie Bożego Narodzenia naszej stronie internetowej.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £354.53 i 5 kopert (R. - £192.12 + W. – £162.41); Ballymena - £113.69 i 2 koperty. Bóg zapłać.

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – †† Bolesław Szturomski i Leszek Wojnarowicz