Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Adwentu "B" - 17 grudnia 2023

1. Dziś po porannej Mszy św. w Belfaście Spotkanie Opłatkowe i wspólne kolędowanie w sali St Vincent’s Centre.

2. Po Mszy św. możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny.

3. We wtorek Msza św. i spotkanie biblijne o zwykłej porze

4. W niedziele Adwentu przed Mszą św. Modlitwa Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP.

5. Msza św. Roratnia we wtorki i czwartki; w Ballymenie w środy. Zapraszamy do przynoszenia lampionów.

6. Porządek nabożeństw w okresie Bożego Narodzenia naszej stronie internetowej i w kalendarzu intencji.

7. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia.

8. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. Zapisy do końca tego grudnia. Zapisy prowadzi p. Magdalena Martoń, tel.: 07842 639706

9. Quizy dla dzieci – zeskanuj kod z karteczki i postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz przy jego rozwiązywaniu. Quizy są także na naszej stronie internetowej w dziale: „QUIZY” - na pasku główny.

10. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £358.91 i 4 kopert (R. £216.15 + W. – £142.76); Ballymena - £150.55 i 1 koperta. Bóg zapłać.

INTENCJE NA NIEDZIELĘ

Kościól św. Antoniego w Belfaście

9:00 - † TOMASZ BIEL (3 rocznica śmierci) o dar życia wiecznego oraz o opiekę Bożą dla jego rodziny

18:30 - o Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Katarzyny z okazji 17 urodzin