Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Zwykła "B" - 21 stycznia 2024

1. Wizyta kolędowa według osobistych uzgodnień: w zakrystii albo telefonicznie. Wizyty trwają do niedzieli 4 lutego. Proszę nie wysyłać w tym celu powiadomień telefonicznych czy e-mail.

2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania według zwykłego porządku.

3. W tym tygodniu wspominamy w środę św. Antoniego, opata; w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

4. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

5. Środa Popielcowa w tym roku 14 lutego. Porządek Mszy św. z nałożeniem popiołu: w Belfaście o godz. 9.00 i Ballymenie o godz. 19.00.

6. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £332.50 + 4 koperty (R. - £184.70 + W. – £147.80); Ballymena - £144.34 i 1 koperta. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZY ŚW NA NIEDZIELĘ

Kościół św. Antoniego w Belfaście

9.00 - † Sławomira Waluś (miesiąc po śmierci)

18.30 - intencja wolna

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie

12.15 - o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w drodze do nieba, opiekę Matki Bożej dla Wiktorii z okazji jej 14-tych urodzin.