Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Adwentu "B" - 24 grudnia 2023

1. Po Mszy św. możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny.

2. Porządek nabożeństw w okresie Bożego Narodzenia naszej stronie internetowej (tutaj pełna informacja).

3. W następną niedzielę 31 grudnia święto Świętej Rodziny; pod koniec wszystkich Mszy św. błogosławieństwo rodzin.

4. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia.

5. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy (tutaj więcej) w dniach 5-10 maja 2024. Zapisy do końca tego grudnia. Zapisy prowadzi p. Magdalena Martoń, tel.: 07842 639706

6. Quizy dla dzieci – zeskanuj kod z karteczki i postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz przy jego rozwiązywaniu. Quizy są także na naszej stronie internetowej w dziale: „QUIZY” (tutaj więcej) - na pasku głównym.

7. W tym tygodniu w środę święto św. Jana Ewangelisty – błogosławieństwo wina; w czwartek św. Młodzianków – błogosławieństwo dzieci.

8. W następną niedzielę po porannej Mszy św. Wspólnota Domowego Kościoła rodziny zaprasza na spotkanie przy kawie i herbacie w Sali przy kościele (tutaj więcej). Zainteresowanych życiem i działalnością tej Wspólnoty zapraszamy.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – 441.28 + 4 koperty (R. - £298.78 + W. – £142.50); Ballymena - £161.12. Bóg zapłać!

10. Obrzęd Wieczerzy Wigilijnej można pobrać poniżej. Polecam!

Obrzęd wieczerzy wigilijnej
.pdf
Pobierz PDF • 2.95MB

Belfast - St Anthony's Church