Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Zwykła "B" - 28 stycznia 2024

1. Wizyta kolędowa według osobistych uzgodnień: w zakrystii albo telefonicznie. Wizyty trwają do przyszłej niedzieli 4 lutego. Proszę nie wysyłać w tym celu powiadomień telefonicznych czy e-mail.

2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania według zwykłego porządku.

3. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Jana Bosko, kapłana; w sobotę (przeniesione z piątku) święto Ofiarowania Pańskiego.

4. W sobotę prosimy o przyniesienie ze sobą świec: gromnic już używanych ewentualnie nowych do pobłogosławienia ich.

5. W czwartek I Czwartek Miesiąca – po Mszy św. Godzina Święta; w sobotę po liturgii jak zwykle w Nabożeństwo Fatimskie.

6. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

7. Środa Popielcowa w tym roku 14 lutego. Porządek Mszy św. z nałożeniem popiołu: w Belfaście o godz. 9.00 i Ballymenie o godz. 19.00.

8. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £370.03 + 6 kopert (R. - £ 257.00 + W. – £113.03); Ballymena - £143.20 i 2 koperty. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZY ŚW.

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – za Krzysztofa z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo

18.30 – o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Jamesa z okazji 11 urodzin oraz dla jego mamy z okazji urodzin