Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Bożego Miłosierdzia - 16 kwietnia 2023

1. W tym tygodniu: we wtorek, środę i czwartek Mszy Św. nie będzie – rekolekcje xx. Chrystusowców.

2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i do bierzmowania o zwykłej porze.

3. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy włożyli tak wiele trudu w przygotowanie i prowadzenie nabożeństw w okresie Wielkiego Postu oraz za liczny udział w celebracjach liturgicznych Wielkiego Tygodnia i uroczystości paschalnych.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone podczas błogosławieństwa pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę na rzecz Seminarium Księży w Chrystusowców w Poznaniu. Suma: £1322.30 + €17.00.

Intencje Mszy Świętej w niedzielę

St Anthony's Church - Belfast

9.00 - Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski w kolejną rocznicę ślubu, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

18.30 - †Wiesława Nowaczyk (1 rocznica ślubu), ††Leontyna i Bohdan Gabrysiak, o łaskę nieba

All Saint's Church - Ballymena

12.15 - o łaskę nieba dla †† Mariana, Henryka, Janusza Pluta i †† z rodziny Pluta i Wróbel