Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Chrztu Pańskiego - 7 stycznia 2024

1. Dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna okres zwykły w Kościele.

2. Dziś podczas Mszy św. zostanie poświęcona woda. Chcący ją zabrać po liturgii, proszeni są o przygotowanie sobie odpowiedniego naczynia.

3. Wizyta kolędowa według osobistych uzgodnień: w zakrystii albo telefonicznie. Proszę nie wysyłać w tym celu powiadomień telefonicznych czy e-mail.

4. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania zostanie wznowiona w tym tygodniu.

5. Dziękujemy za przygotowane i wystawione do konkursu szopki. Będą w kościele św. Antoniego jeszcze do soboty 13 stycznia; następnie zostaną przewiezione do Ballymeny i tam pozostaną przez dwa tygodnie w Parish Centre.

6. W tym tygodniu wspominamy w sobotę św.Hilarego, biskupa i doktora Kościoła.

7. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

8. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £368.50 + 8 kopert (R. - £299.50 + W. – £69.00); Ballymena - £150.70. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZY Świętej W NIEDZIELĘ

Belfast - Kościół świetego Antoniego

9.00 - w intencjach Moderatorów Ruchu Światło-Życie

18.30 - intencja wolna