Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 26 listopada 2023

1. Dziś Mszy św. porannej w Belfaście przewodniczy ks. neoprezbiter Dawid Akseńczuk. Po liturgii zapraszamy do sali w St Vincent’s Centre na spotkanie z ks. Neoprezbiterem.

2. Dziś po Mszy św. możliwość nabycia opłatków na stół wigilijny.

3. We wtorek Mszy św. i spotkania biblijnego nie będzie.

4. W następną niedzielę I Niedziela Adwentu; przed Mszą św. Modlitwa Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP.

5. Od przyszłego tygodnia Msza św. Roratnia we wtorki i czwartki. Zapraszamy do przynoszenia lampionów.

6. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia. Zwycięzców czekają nagrody.

7. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. W wejściu do kościoła są także rozłożone ulotki ze szczegółowymi informacjami. Zapisy do końca tego grudnia. W przypadku braku wystarczające liczby chętnych do pielgrzymki nie dojdzie. Organizatorem jest Biuro Pielgrzymkowo-turystyczne Caritas z Włocławka.

8. 6 grudnia w Ballymenie na Mszy św. o godz. 19.00 będzie gościć TVP Polonia. Po liturgii spotkanie z parafianami w sali parafialnej. Po liturgii w sali parafialnej spotkanie z naszą Wspólnotą w formie reportażu telewizyjnego.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £339.70 (R. - £218.00 + W. – £121.70); Ballymena - £120.43. Bóg zapłać.

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze; o opiekę Bożą i łaskę nawrócenia dla syna

18.30 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Maryi dla Barbary i Jana z okazji urodzin

Ballymena - All Saints' Church