Ogłoszenia Duszpasterskie - V Niedziela Zwykła - Rok „B” - 4 lutego 2024

1. Wizyta kolędowa dobiegła końca. Bóg zapłać za wszystkie przyjęcia i życzliwość podczas odwiedzin i złożone ofiary.

2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania według zwykłego porządku.

3. W środę po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro św. Agatę, dziewicę i męczennicę; we wtorek św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników; w sobotę św. Scholastykę, dziewicę.

5. Środa Popielcowa w tym roku 14 lutego. Porządek Mszy św. z nałożeniem popiołu: w Belfaście o godz. 9.00 i w Ballymenie o godz. 19.00.

6. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

7. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £304.10 + 4 kopert (R. - £ 216.00 + W. – £88.10); Ballymena - £137.77 i 1 koperta. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTEJ NA NIEDZIELĘ

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – O zdrowie i siłę w walce z chorobą dla Dariusza i Wojciech

18.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Daniela z okazji urodzin oraz o łaskę uzdrowienia