Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Zwykła "B" - 11 lutego 2024

1. Wizyta kolędowa dobiegła końca. Łączna suma ofiar na rzecz Towarzystwa Chrystusowego przekazanych podczas 45 odwiedzin wyniosła: £1970.00 i €50.00. Bóg zapłać.

2. Katechezy dla dzieci pierwszokomunijnych i kandydatów do bierzmowania ze względu na przerwę szkolną nie będzie.

3. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne.

4. Środa 14 lutego - Popielec. Porządek Mszy św. z nałożeniem popiołu: w Belfaście o godz. 9.00 i w Ballymenie o godz. 19.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły.

5. Gorzkie Żale – w niedzielę przed poranną Mszą św. w Belfaście i w Ballymenie.

6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej od Pierwszego Tygodnia Wielkiego Postu: Ballymena - środy po Mszy św.; w Belfast – czwartki o 18.15 – z udziałem dzieci, w piątki - o 19.30.

7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: jutro św. Agatę, dziewicę i męczennicę; we wtorek św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników; w sobotę św. Scholastykę, dziewicę.

8. Zgodnie z obowiązującymi zasadami „Health and safety” korzystanie z toalety w zakrystii jest ograniczone tylko do osób posługujących przy ołtarzu. Prosimy o respektowanie tych zasad.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast – £337.60 + 5 kopert (R. - £ 171.50 + W. – £166.10); Ballymena - £179.60 i 4 koperty. Bóg zapłać.

Kościół Świętego Antoniego w Belfaście

9:00 - o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej podczas przygotowań do ślubu, pisania i obrony pracy magisterskiej dla Żakliny i Filipa

18:30- o Boże błogosławieństwo dla Alicji z okazji pierwszych urodzin

Kościół Wszystkich Świętych w Ballymenie