Ogłoszenia Duszpasterskie - XXVIII Niedziela Zwykła "A" - 15 października 2023

1. W październiku - miesiącu różańcowym zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Mszą św.

2. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne. Zapraszamy z Pismem św.

3. W noc z piątku na sobotę na Jasnej Górze będzie miało 38. Czuwanie w intencji Polonii i jej duszpasterzy. Prośby do przedstawienia Matce Boże można przesyłać pod adresem email: czuwanie@chrystusowcy.pl. (więcej informacji kliknij tutaj)

4. W czwartek o godz. 17.45 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. W ostatnią niedzielę października zapraszamy wszystkie dzieci do przebrania się w stroje przypominające ich świętych patronów. W tych strojach zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w Belfaście i Ballymenie.

6. W dniach 23-27 października będzie miała miejsce pielgrzymka do Neapolu. W tym czasie nie będzie Mszy św.

7. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £414.13 (R. - £290.50 + W. – £123.63); Ballymena - £134.00. Bóg zapłać!

Belfast - St Anthony's Church

9.00 – w intencji rodziny

18.30 – w intencji Sary o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego z okazji 11 urodzin

Ballymena - All Saints' Church