Ogłoszenia duszpasterskie - XXXI Niedziela Zwykła "A" - 5 listopad 2023

1. Procesja za zmarłych na cmentarzu dziś w Belfaście (cmentarz Milltown przy Falls Road) i Ballymenie (cmentarz przy Cushendall Road) – po Mszy św.

2. We wtorek i czwartek katechezy o zwykłej porze.

3. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu oddajemy je bezpośrednio, osobiście do zakrystii. Nie składamy ich na tacę.

4. W listopadzie Msze św. we wtorek w intencji zmarłych z wypominek.

5. We wtorek spotkanie biblijne po Mszy św.

6. W Niedzielę Chrystusa Króla – 26 listopada o godz. 9.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. neoprezbitera Dawida Akseńczuka, który udzieli także prymicyjnego błogosławieństwa po Mszy św.

7. W sobotę, 11 listopada w uroczystość Niepodległości naszej Ojczyzny na cmentarzu na Falls o godz. 14.00 modlitwa przy grobach polskich żołnierzy i złożenie wieńców.

8. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia. Zwycięzców czekają nagrody.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £382.45 (R. - £290.95 + W. – £91.50); Ballymena - £175.17. Bóg zapłać.