Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła "A" - 12 listopada 2023

1. We wtorek po Mszy św. spotkanie biblijne.

2. We wtorek i czwartek katechezy o zwykłej porze.

3. W kościele są wyłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu oddajemy je bezpośrednio, osobiście do zakrystii. Nie składamy ich na tacę.

4. W listopadzie Msze św. we wtorek w intencji zmarłych z wypominek.

5. W Niedzielę Chrystusa Króla – 26 listopada o godz. 9.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. neoprezbitera Dawida Akseńczuka, który udzieli także prymicyjnego błogosławieństwa po Mszy św.

6. Konkurs Szopek – zapraszamy do rodzinnego budowania szopek. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 31 grudnia. Zwycięzców czekają cenne nagrody.

7. W następną niedzielę po Mszy św. porannej odbędzie się spotkanie z redaktorami Katolickiego Radio Bobola – oddział w Belfaście. Zainteresowanych tematem i ewentualną współpracą zapraszamy do udziału w spotkaniu.

8. Na naszej stronie internetowej została umieszczona propozycja pielgrzymki do Fatimy w dniach 5-10 maja 2024. W wejściu do kościoła są także rozłożone ulotki ze szczegółowymi informacjami. Zapisy do końca tego grudnia. W przypadku braku wystarczające liczby chętnych do pielgrzymki nie dojdzie. Organizatorem jest Biuro Pielgrzymkowo-turystyczne Caritas z Włocławka.

9. Suma ofiar przekazanych w ubiegłą niedzielę: Belfast - £372.71 (R. - £231.71 + W. – £141.00); Ballymena - £115.21.

Bóg zapłać.