Ogłoszenia duszpasterskie - Zmartwychwstanie Pańskie - 31 marca 2024

Niech światło Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa wypełni nasze serca,

a radość z Jego zwycięstwa nad grzechem, śmiercią i szatanem towarzyszy nam w naszej codzienności i będzie siłą do trwania przy Synu Bożym.

1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msza św. w Belfaście o godz. 9.00 i w Ballymenie i 12.15.

2. W Niedzielę Miłosierdzia Msza Św. poranna w Belfaście w intencjach złożonych podczas adoracji przy Grobie Pańskim.

3. W Wielki Piątek rozpoczęła się Nowenna do Bożego Miłosierdzia i zakończy się w następną niedzielę w uroczystość Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do codziennej modlitwyKoronką. Intencje i krótkie rozważania dostępne na naszej stronie.

4. Dziękujemy rodzinom Potapa i Wiczling za zbudowanie dekoracji Grobu Pańskiego, osobom, które pomogły sprawnie przeprowadzić błogosławieństwo pokarmów o wszystkim, którzy przygotowali i poprowadzili tak liczne nabożeństwa podczas Triduum. Dziękujemy za wszelkie złożone w tym czasie ofiary.

5. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych zostanie wznowiona po Niedzieli Miłosierdzia.

6. Suma zebranych i przekazanych do miejscowych parafii ofiar podczas Mszy św. w ubiegłą niedzielę: Belfast: £592,00 (R: £370,00 + W: £222.00) i Ballymena: £108.20.

Belfast - Kościół św. Antoniego

9.00 - O uzdrowienie fizyczne dla Agnieszki za przyczyną Matki Bożej i św. Szarbela oraz o szybkie wprowadzenie dusz czyścowych do nieba

18.30 - † Ksawery Rynkiewicz (miesiąc po śmierci) i o siłę i wiarę dla rodziców

Ballymena - Kościół Wszystkich Świętych