PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Tak czekałam na tę chwilę, By usłyszeć głos Twój Panie, W sercu mam radości tyle, Miłość Twa przepełnia mnie.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Gdzie i kiedy

03 cze 2023, 10:00

St Anthony's Church, Woodstock Rd, Belfast BT6 8HR, Wielka Brytania

Zapraszamy

W sobotę 3 czerwca, w kościele świętego Antoniego w Belfaście, o godzinie 10.00 rozpocznie się uroczysta Msza święta. Dzieci z naszej wspólnoty, w pełni uczestnicząc w liturgii, pierwszy raz przyjmą Pana Jezusa do swego serca.

To wydarzenie poprzedzą kilka dni wcześniej swoją pierwszą Świętą Spowiedzią; pojednają się z Panem Bogiem i Jego Kościołem.

Otoczmy je naszą szczególną modlitwą. Prośmy Pana i Jego Najświętszą Matkę, aby w tej nowej bliskości z Bogiem wytrwały do końca swego życia.

Pamiętajmy także o ich rodzicach. Módlmy się, aby wspierając je mężnie towarzyszyli im na drodze wiary.

Maryjo, Matko wszystkich dzieci, módl się za nami!