SAKRAMENT BIERZMOWANIA

"O Stworzycielu Duchu, przyjdź! Nawiedź dusz wiernych Tobie krąg! Niebieską łaskę zesłać racz, Sercom, co dziełem są Twych rąk!"

SAKRAMENT BIERZMOWANIA

Gdzie i kiedy

21 maj 2023, 09:00

St Anthony's Church, Woodstock Rd, Belfast BT6, Wielka Brytania

Zapraszamy

Od jesieni ubiegłego roku czworo kandydatów naszej Wspólnoty przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania. Przewodnikiem na tej drodze jest im św. Łukasz i zapisana przez niego Ewangelia. Jej słowa zgłębiają podczas sobotnich katechez, krok po kroku zbliżając się do przyjęcia Sakramentu Chrześcijańskiej Dojrzałości.

Już 21 maja podczas porannej Mszy Świętej w Belfaście mają otrzymać długo oczekiwane Namaszczenie Duchem Świętym.

Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Prośmy, aby Pan Jezus tchnął na nich i wypełnił ich serca Swym Duchem; aby także w nich dokonał się cud Pięćdziesiątnicy.

Maryjo, Matko Kościoła, Oblubienico Ducha Świętego, wstawiaj się za nimi u Syna!